www.otofoto.center “OTO CENTER” Galericiler sitesinde kapılarını açtı

0
455

Daha çok portre, moda ve ürün fotoğrafçılığının yaygın olduğu günümüzde,

“Yeni Trend Otomobil Fotoğrafçılığı”

OtoCenter galericiler sitesinde BÜYÜKTÜRK OTOMOTİV Bünyesinde Aziz BÜYÜKTÜRK tarafından Faaliyete geçirilen www.otofoto.center yapılan kalabalık ve görkemli açılışla OTO CENTER yanı sıra, AUTOMALL – BATI ŞEHİR – İSTOÇ OTO TİCARET ve çevredeki Galerici esnaflarına daha kaliteli daha profesyonel fotoğraf ve video hizmeti vermek amacıyla kapılarını açtı.

Fotoğraf:Panorama Express

www.otofoto.center Profesyonel Ekip ve Teknolojik Ekipmanlarla, ayrıca 360° derece dönebilen platform sayesinde, araç fotoğrafı ve video çekimi ile 2. el araç satıcılarırının pazardaki araçlarını potansiyel müşterile daha kapsamlı bir görsellikle detaylı iç dış çekimlerle kolay ve hızlı satış sağlamaları için kurulmuştur.

Fotoğraf/Panorama Express

Otomobil Fotoğrafçılığı Neden Önemli?

Aziz BÜYÜKTÜRK Görselliğin reklam ve pazarlama dünyasındaki yerinin ne kadar büyük olduğunu hepimiz biliyoruz.
Tüketiciler için bir ürünün özellikleri ve sağlayacağı avantajları kadar nasıl göründüğü de çok önemlidir. Üstelik bu durum 2. el otomobil satan şirketler için sadece satışların artırılması için değil;
Kendi marka & imajlarını oluşturmak ve korumak açısından da önemlidir dedi.

Profesyonel görseller satışı arttırıyor.

BÜYÜKTÜRK Ayrıca internet ortamındaki satış siteleri videolu ilanları üst sıralarda yayınlıyor.
Özellikle satışa çıkarılan ikinci el otomobillerin farklı açılardan fotoğraflanması, ve video çekimleri müşterilerin satın alma kararında son derece önemlidir, alım-satımlarda otomobille ilgili güven oluşmasını da sağlar dedi.